ABO podmínky

Vážený LR partnere, momentálně nejste členem ABO programu. Pokud máte zájem se jím stát, přečtěte si prosím podmínky ABO programu.

VÝHODY ABO PROGRAMU

 • TOP LR produkty za speciální ceny
 • LR produkt se 4. zásilkou zcela zdarma – vybrat si mužete ze tří možností: Aloe Vera Box, Colostrum Liquid anebo Vita Active
 • 1 láhev Aloe Vera Drinking Gelu se 4. zásilkou zdarma – platí pouze u ABO ve variantách Aloe Vera Drinking Gel Med, Broskev, Sivera a Freedom
 • Jednoduchá aktivace a zacházení – snadno aktivujete online v interní sekci, doručení ABO zásilky si můžete individuálně dle svých potřeb přizpůsobovat
 • 50% sleva na 1 ks LR ZEITGARD Série při odběru jakékoli ABO varianty ve 12 po sobě jdoucích měsících

PODMÍNKY ABO PROGRAMU

Zboží vybraného ABO programu (3 ks Aloe Vera Gelu, 5in1 Beauty Elixir, nebo 4 ks Reishi Plus Kapsle) Vám bude ode dne aktivace zasíláno po dobu 4 měsíců pravidelně 1x mesíčně, a to vždy podle následujících pravidel:

 • První zásilka po aktivaci ABO bude LR partnerovi odeslána nejpozději do 12:00 hod. dne následujícího po aktivaci.
 • Druhá, třetí a čtvrtá zásilka ABO je v termínu odeslání variabilní. Můžete si tedy zvolit, kdy Vám má být zásilka doručena, přičemž máte možnost si ji nechat zaslat od 1. do 20. (11:59 hod.) dne v kalendářním měsíci. V případe, že tak neučiníte, bude vám ABO zásilka automaticky odeslána 20. dne v měsíci, a to jako samostatná zásilka.

Pro ABO objednávky platí stejné podmínky osvobození od poštovného – hranice osvobození od poštovného činí 2 500 Kc bez DPH. V ABO programu* nejste vázáni na jeden druh ABO balíčku. Hned první aktivaci si můžete zajistit odběr několika variant ABO programu, přičemž si ke každé můžete zvolit jinou variantu dárku. Stejně tak máte možnost aktivovat si další varianty ABO postupně, podle potřeby.

*Spolecnost LR si vyhrazuje právo na zmenu ABO programu. Spolecnost LR si vyhrazuje právo na zmenu dárku k ABO programu.

AKTIVACE ABO PROGRAMU

Stávající LR partneři si mohou program ABO aktivovat on-line po přihlášení na webové stránky www.lr-czech.com v sekci „ABO PROGRAM“, kde si vyberete ABO variantu, kterou chcete odebírat. Potvrzení o aktivaci ABO Vám zašleme e-mailem včetně informací o možnostech osvobození od poštovného.

Noví LR partneři si mohou ABO program aktivovat již při online registraci v objednávce Startovací sady, a to při výběru objednávky produktů, které si LR partner zvolil jako součást Startovací sady.

AUTOMATICKÉ PRODLOUŽENÍ ABO PROGRAMU

Jste pravidelným uživatelem LR produktů? Nechcete myslet na to, zda už je čas udělat další objednávku Aloe, Reishi nebo Beauty Elixiru? Díky ABO programu můžete své oblíbené produkty dlouhodobě a pravidelně odebírat za výhodné ceny.

ABO program si totiž můžete nově automaticky prodloužit. Co to znamená?

Doposud bylo možné aktivovat si ABO program pouze na dobu 4 měsíců. Po uplynutí této doby bylo nutné se znovu do ABO programu registrovat. Nyní si však můžete na našich webových stránkách aktivovat automatické prodloužení ABO programu, tzn. že ABO odebíráte dlouhodobě, dokud automatické prodloužení sami nezrušíte v nastavení. Každé 4 měsíce od nás navíc získáváte vybraný produkt ZDARMA (Aloe Vera Box, Colostrum Liquid nebo Vita Active), který lze v prvních dvou měsících měnit a tím dostávat pokaždé jiný, exkluzivní dárek. U ABO Aloe Vera Drinking Gelů kromě zvoleného produktu získáte zdarma ještě navíc 1 láhev zdarma. NOVĚ po 12 měsících účasti v ABO programu si můžete objednat jednu z LR ZEITGARD Sérií s 50% slevou.

Co to pro Vás znamená?

 • Pravidelná dodávka Vašich TOP oblíbených produktů za lepší cenu
 • Atraktivní produkt se čtvrtou zásilkou ZDARMA
 • Možnost volby dárku v prvních dvou měsících čtyřměsíční periody
 • K ABO AV DRINKING GEL s Vámi vybranou příchutí se čtvrtou zásilkou 1láhev ZDARMA
 • Po 12 měsících v ABO programu 50% sleva na vybranou Sérii LR ZEITGARD

ZRUŠENÍ ABO PROGRAMU

Svou účast v ABO programu můžete kdykoli zrušit v partnerské sekci webových stránek www.LR-czech.com –> ABO program –> Deaktivace. V případě, že se z odběru ABO odhlásíte v průběhu jeho trvání, zaniká Vám nárok na získání Vámi zvoleného dárku zdarma a jste z ABO programu zvolené varianty vyškrtnut a následně již nemáte možnost si tuto variantu ABO znovu aktivovat. Za zrušení účasti LR partnera v programu ABO bude firma považovat také vrácení zásilky ABO, kterou jste si nepřevzal.

Firma LR si v případě zablokování ABO vyhrazuje právo individuálně posoudit jednotlivé případy pro novou aktivaci ABO programu.