Figuactiv 28days Body Mission

 • Figuactiv 28days Body Mission (povinné zboží: Leták, Brožura, Šejkr, pH proužky)
 • Figuactiv 28days Body Mission (povinné zboží: ProBalance, Odtučňovací čaj, Müsli, Proteinový nápoj,
  • Vaše cena: 8 819 
     7 669  bez DPH
  Pokud jste registrován jako LR partner, můžete zboží objednat po přihlášení.

  Prodej LR produktů je možný pouze prostřednictvím LR partnerů..

  Body Mission

  KROK ZA KROKEM K VYSNĚNÉ VÁZE

  Představte si, že se díváte do zrcadla a jste úplně spokojeni s tím, co vidíte: Atraktivní tělo, zdravé sebevědomí. Je toto Váš cíl? Pak se vydejte na cestu a rychle zjistíte: Vyplatí se to!

  Nehraje roli, zda chcete shodit jen pár nadbytečných kilogramů, nebo zda chcete rovnou zhubnout o několik konfekčních velikostí. Po mateřské, před svatbou nebo jinou důležitou událostí… Nový báječný tělesný pocit je perfektním startem do nové životní etapy. A pak už může klidně přijít i dovolená na pláži.

  LR LIFETAKT Body Mission Vás doprovází po dobu 28 dní na cestě k vysněné váze1. Přitom Vás podporuje hned trojnásobně:

  • Náhrada jídla: S Figu Active Vám připadne jednoduché nahradit dvě ze tří denních jídel. Nápoje, polévky, lupínky a tyčinky jsou rychle připravené.
  • Dietní průvodci: Pro Balance a Protein Power – tito dietní průvodci2 Vás podporují při dietě, zásobují živinami a podporují tvorbu svalů3. Bylinný odtučňovací čaj navíc doplňuje pitný režim bez kalorií.
  • Dietní manažer online: Obdržíte exkluzivní online přístup k Vašemu osobnímu dietnímu manažerovi s týdenními plány, chutnými recepty, sledováním váhy, fitness videi a mnoho dalšího.

   

  BODY MISSION SÉRIE NA 28 DNÍ OBSAHUJE

  Chutná jídla
  2 x Figu Active Koktejl dle výběru: Jahoda-Banán, Vanilka nebo Latte Macchiato
  1 x Figu Active Polévka dle výběru: Rajská polévka „Mediterranée“, Bramborová polévka „Auberge“ nebo Zeleninová kari polévka „India“
  1 x Figu Active Tyčinky dle výběru (balení po 6 ks): nugátová příchuť, s jahodami a jogurtem nebo s karamelem
  1 x Figu Active Křupavé lupínky s brusinkami

  Užiteční dietní průvodní průvodci
  1 x Pro Balance Tablety
  1 x Bylinný Odtučňovací Čaj
  1 x Protein Power Vanilkový nápoj v prášku
  1 x LR Šejkr včetně dózy

  Dietní manažer
  Přístup k online dietnímu manažerovi, který Vám nabídne týdenní plány, chutné recepty, sledování hmotnosti, komunitu ostatních uživatelů, fitness videa a mnoho dalšího.


  INDIVIDUÁLNÍ NÁSTAVBOVÉ PRODUKTY

  Aloe Vera Drinking Gel Broskev: V přírodní medicíně je Aloe Vera ceněna pro své jedinečné složení již po staletí – nyní také bez cukru4 pro ty, kteří si drží štíhlou linii. S 98 % Aloe Vera gelu a dávkou vitamínu C navíc.

  Fiber Boost Nápoj v prášku: Doplňujte svou každodenní stravu vysokým obsahem vlákniny ze tří zdrojů. Chrom pomáhá udržovat hladinu cukru v krvi a tím zabraňuje
  záchvatům hladu5.

  Aloe Vera Tvarující Tělový Gel: Aloe Vera Tvarující Tělový Gel s 30% gelem z Aloe Vera, bio výtažkem ze zeleného čaje a komplexem účinných látek Intenslim® zpevňuje pokožku. Při pravidelném používání podporuje redukci břicha.


  TIPY ODBORNÍKA

  „Doprovodný online kouč, který vás při Body Mission čeká, změní dietu v zábavnou zkušenost. Po přihlášení se vám dostane podpory v podobě chutných stravovacích plánů, fitness videí a silné komunity v zádech."
  Dr. Sven Werchan, výživový poradce.

  Stravovací plány & recepty
  Začněte svou Body Mission podle promyšleného plánu: po dobu 28 dní budete jíst denně 3 plnohodnotná jídla, která Vás zasytí. Zkombinujte Figu Active jídla denně s jedním běžným jídlem – nezáleží na tom, zda raději vaříte v poledne nebo večer. Zkombinujte jídla tak, jak Vám to vyhovuje. Chutné a zdravé online recepty a stravovací plány Vám přinášíme ve vegetariánské variantě, variantě s masem nebo rybou i ve smíšené variantě.

  Motivace
  Motivace je alfou a omegou, pokud jste si něco předsevzali. Objevte úspěšné příběhy Body Mission komunity. Při sledování vlastní váhy se nechte inspirovat a motivovat úspěchy ostatních členů Body Mission.

  Fitness & pohyb
  Na pohybu je skvělé, že je jen o zvyku. Když se Vám podaří začlenit pohyb do běžného dne, stane se samozřejmostí. Fitness videa na body-mission.com jsou určena pro začátečníky a přesto účinná. Objevte v pohybu nově zábavu - radost z nového tělesného pocitu bude následovat.

  1 Kontrola hmotnosti: nahrazení dvou denních jídel takovouto náhradou jídla přispívá v rámci nízkokalorického stravování ke snížení hmotnosti. K dosažení avizovaného účinku je třeba takto denně nahradit jedno nebo dvě hlavní jídla.
  2 Hořčík v Protein Power přispívá k normální látkové výměně.
  ³ Bílkoviny v Protein Power přispívají k udržení a růstu svalové hmoty a k udržení normálního stavu kostí.
  4 Aloe Vera Drinking Gel Broskev obsahuje přírodní cukr.
  5 Chrom přispívá k normálnímu metabolismu makroživin a k udržení normální hladiny cukru v krvi.