LR LIFETAKT Mental Power Měsíční série

 • 1 ks Pro Balance
  • Vaše cena: 2 609 
     2 269  bez DPH
  Pokud jste registrován jako LR partner, můžete zboží objednat po přihlášení.

  Prodej LR produktů je možný pouze prostřednictvím LR partnerů..

  Mental Power

  PLNÝ VÝKON V KAŽDÉ SITUACI

  Přijímat a zvládat výzvy je součástí našeho života. Každodenní výzvy – soukromé i profesní – nás dokáží povzbudit k malým i velkým výkonům. Někteří tento stres dokonce potřebují, aby vyrazili vstříc výzvám v co nejlepší formě.

  Ale ten, kdo od svého těla hodně vyžaduje, musí mu energii umět vrátit. Nejlépe najít rovnováhu mezi zatížením a uvolněním. Ať už jste student uprostřed zkouškového maratonu, nebo mladí rodiče, kteří jsou trvale „pod tlakem“. Můžete patřit i mezi ty, kteří často podávají velký pracovní či sportovní výkon nebo znovu a znovu překonávají sami sebe. Vy všichni máte jedno společné: chcete zůstat trvale výkonní. Ale nejen to. Chcete být úspěšní, aby Vaše tělo zůstalo stále výkonné, i při zátěži. LR LIFETAKT pro Vás má řešení.

  Jedinečná a vzájemně sladěná kombinace produktů LR LIFETAKT Mental Power pomáhá neutralizovat negativní účinky stresu v těle a dodá Vám energii. Zůstaňte plně soustředění, abyste ze sebe dostali to nejlepší2. Mind Master chrání buňky před oxidačním stresem1 a přispívá vitamíny3 a minerálními látkami2 k normální funkci energetického metabolismu a nervového systému. Pro Balance obnovuje důležitou acidobazickou rovnováhu4. Tím dochází ke snížení únavy a vyčerpání5. Pro ty, kteří si chtějí udržet intenzivní životní styl a být úspěšní.

   

  MĚSÍČNÍ SÉRIE OBSAHUJE

  5 x Mind Master Formula Green nebo Red dle vlastního výběru
  1x Pro Balance Tablety

  Mind Master
  Mind Master chrání buňky před oxidačním stresem1 a přispívá vitamíny3 a minerálními látkami2 k normální funkci energetického metabolismu a nervového systému.
  Trvalou kvalitu potvrzuje SGS INSTITUT FRESENIUS

  Pro Balance Tablety
  Obnovuje důležitou acidobazickou rovnováhu4, čímž se snižuje únava a vyčerpání5. Pro ty, kteří si chtějí udržet intenzivní životní styl – a být úspěšní.

   

  INDIVIDUÁLNÍ NÁSTAVBOVÉ PRODUKTY

  Pro 12 Kapsle6S miliardou bakterií v kapsli a dvojitým mikrozapouzdřením fungují Pro 12 bakterie mnohem efektivněji než mnohé jiné produkty.

  Colostrum Liquid: obsahuje 100 % tekutého mleziva – je ideální pro rychlou a přímou spotřebu.

  Mind Master Extreme: je rychlá dávka energie pro dušení a fyzickou výkonnost7,8,9. Chrání před oxidačním stresem. Ve formě "to-go" - zcela bez cukru.

   

  TIPY ODBORNÍKA

  „Kdo žije a pracuje naplno, musí svému tělu dodávat potřebné živiny. Ale nejen to. Aby se výzvy neproměnily ve stres, měli byste si dopřát fyzický a psychický odpočinek. Kombinace kvalitní stravy, přiměřeného pohybu a zdravého životního stylu Vás dovede přímo do cíle. Tipy odborníka Vám pomohou udržet si svou výkonnost a zvýšit svou energetickou hladinu."
  Dr. Sven Werchan, odborník na výživu

  ZMĚNA ŽIVOTNÍHO STYLU

  • Kdo podává maximální výkon, musí si občas dopřát i volno.
  • Již dvě minuty vědomého dýchání se zavřenýma očima uklidňují nervový systém a vytvářejí rovnováhu. Napětí se automaticky uvolní.
  • Velmi dobrý vliv může mít i jeden den bez médií. Vypněte na jeden den TV, rádio a pokud je to možné, tak i mobilní telefon.

  POHYB

  • Pohyb pomáhá ulevit od stresu a normalizovat hladinu cukru a tuku v krvi.
  • Pokud hodně sedíte, protože musíte soustředěně pracovat, využijte pauzu na oběd k tomu, abyste se 5 - 10 minut prošli na čerstvém vzduchu. Rozpohybujete svůj krevní oběh.
  • Jednoduché cvičení, kvůli kterému ani nemusíte opustit místnost: „vytřepejte“ si asi 5x denně po 30 sekundách ruce a nohy.

  STRAVA

  • Ať už superpotraviny nebo místní ovoce a zelenina – důležité je jíst pestrou stravu. Čím barevnější je talíř, tím rozmanitější jsou živiny, které přijímáme. 
  • Oříšky nejsou jen typickou studentskou pochoutkou. Nebojte se pestrosti a smíchejte vlašské ořechy, para ořechy a kešu ořechy s několika kousky  sušeného ovoce.
  • Energická snídaně: ovesná kaše se skořicí, čerstvé plody a ořechy. Recept, jak být fit a šťastní.

   

  Vitamín E v Mind Masteru přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem.
  2 Thiamin a vitamín B12 v Mind Masteru přispívají k normálnímu energetickému metabolismu.
  3 Vitamín B12 v Mind Masteru přispívá k normální psychické činnosti.
  4 Hořčík v Pro Balance přispívá k elektrolytické rovnováze.
  5 Hořčík v Pro Balance přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.
  6 Patent č.: DE 10 2010 030 546 A1

  7 Kofein obsažený v guaraně pomáhá zvyšovat pozornost a koncentraci.
  Kofein obsažený v guaraně přispívá ke zvýšení výdrže.
  8 Vitamín B12 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.
  9 Thiamin, vitamín B6 a vitamín B12 přispívají k normální psychické činnosti.

  Související produkty