LR Věrnostní program

PODMÍNKY LR VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU

Aktivace LR Věrnostního programu Vám umožňuje každý měsíc odebrat minimálně jednu variantu LR Věrnostního programu:

  • 3 ks vybrané varianty LR LIFETAKT Aloe Vera Drinking Gelu (Broskev, Traditional Med, Sivera, Freedom, Immune Plus)
  • 1 balení LR LIFETAKT 5in1 Beauty Elixir
  • 4 ks LR LIFETAKT Reishi plus Kapsle
  • 1 balení LR LIFETAKT Night Master a to po dobu 4 po sobě jdoucích měsíců.

Spolu se 4. zásilkou navíc získáváte LR produkt dle vlastního výběru zdarma (Aloe Vera Box, Colostrum Liquid nebo Vita Active).

 

PODMÍNKY LR VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU

Zboží zvolené varianty Věrnostního programu (3 ks Aloe Vera Gelu, 5in1 Beauty Elixir, 4 ks Reishi Plus Kapsle nebo 1 balení Night Master) Vám bude ode dne aktivace zasíláno po dobu 4 měsíců pravidelně 1x měsíčně, a to vždy podle následujících pravidel:

  • První zásilka po aktivaci Věrnostního programu bude LR partnerovi odeslána nejpozději do 12:00 hod. dne následujícího po aktivaci.
  • Druhá, třetí a čtvrtá zásilka Věrnostního programu je v termínu odeslání variabilní. Můžete si tedy zvolit, kdy Vám má být zásilka doručena, přičemž máte možnost si ji nechat zaslat od 1. do 20. (11:59 hod.) dne v kalendářním měsíci. V případě, že tak neučiníte, bude Vám zásilka Věrnostního programu automaticky odeslána 20. dne v měsíci, a to jako samostatná zásilka.

Pro objednávky Věrnostního programu platí stejné podmínky osvobození od poštovného – hranice osvobození od poštovného činí 2 500 Kč bez DPH.

Ve Věrnostním programu nejste limitováni počtem variant. Hned první aktivací si můžete zajistit odběr několika variant Věrnostního programu, přičemž si ke každé můžete zvolit jinou variantu dárku. Stejně tak máte možnost aktivovat si další varianty věrnostního programu postupně, podle potřeby.

Společnost LR si vyhrazuje právo na změnu Věrnostního programu nebo na změnu dárků k věrnostnímu programu.

 

AKTIVACE LR VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU

Stávající LR partneři si mohou Věrnostní program aktivovat online po přihlášení na webové stránky www.lr-czech.com v sekci „VĚRNOSTNÍ PROGRAM“, kde si vyberou variantu, kterou chtějí odebírat. Potvrzení o aktivaci Věrnostního programu Vám zašleme e-mailem včetně informací o možnostech osvobození od poštovného.

Noví LR partneři si mohou Věrnostní program aktivovat již při online registraci v objednávce Startovací sady, a to při výběru objednávky produktů, které si LR partner zvolí jako součást Startovací sady.

 

ZRUŠENÍ LR VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU

Svou účast ve Věrnostním programu můžete kdykoli zrušit v partnerské sekci webových stránek www.LR-czech.com –> VĚRNOSTNÍ program –> Deaktivace. V případě, že se z odběru Věrnostního programu odhlásíte v průběhu jeho trvání, zaniká Vám nárok na získání Vámi zvoleného dárku zdarma.

 

AUTOMATICKÉ PRODLOUŽENÍ VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU

Jste pravidelným uživatelem LR produktů? Nechcete myslet na to, zda už je čas udělat další objednávku Aloe nebo Reishi? Díky Věrnostnímu programu můžete své oblíbené produkty dlouhodobě a pravidelně odebírat za výhodné ceny.

LR Vás za Vaši věrnost odmění dalšími atraktivními odměnami.

Jste pravidelným uživatelem LR produktů? Nechcete myslet na to, zda už je čas udělat další objednávku Aloe nebo Reishi? Díky Věrnostnímu programu můžete své oblíbené produkty dlouhodobě a pravidelně odebírat za výhodné ceny.

Využíváte výhod Věrnostního programu dlouhodobě?

1. V případě, že jste s produktem spokojeni a přispívá k Vašemu dobrému tělesnému pocitu, má pro Vás LR jednoduché řešení. Věrnostní program ve Vámi zvolené variantě si můžete prodloužit na neomezeně dlouhou dobu (na webových stránkách LR v sekci „Věrnostní program“). Vaše oblíbené produkty Vám budou zasílány pravidelně na měsíční bázi.

2. Po ukončení 4měsíčního cyklu máte také možnost aktivovat si jinou variantu Věrnostního programu.

V obou případech Vás LR odmění!

Po zaplacení 5. zásilky Věrnostního programu (začátek 2. 4měsíčního cyklu) Vás LR odmění ALOE VIA Sprejem první pomoci* & klíčenkou v LR dizajnu jen za 1 Kč.

Po zaplacení 9. zásilky Věrnostního programu (začátek 3. 4měsíčního cyklu) na Vás čeká LR LIFETAKT Aloe Vera Drinking Gel Freedom* & zápisník s propiskou v LR dizajnu, opět za 1 Kč.

A do třetice, po zaplacení 13. zásilky Věrnostního programu (začátek 4. 4měsíčního cyklu) se můžete těšit na dvojici parfémů PURE BY GUIDO Maria Kretschmer* (dámská a pánská varianta) & deštník v LR dizajnu, to vše za 1 Kč.

* Nárok na produkty za věrnost vzniká LR partnerovi pouze v případě, že se účastní Věrnostního programu kontinuálně.

Produkty budou LR partnerovi vyobrazeny po zaplacení 5., 9. a 13. zásilky na webových stránkách po přihlášení v sekci „Moje objednávka“. LR partner odměnu uplatní kliknutím na symbol košíku. Produkty za věrnost distribuujeme výhradně s objednávkou.

V případě, že má LR partner ve stejný čas aktivováno několik variant Věrnostního programu, má nárok pouze na jednu odměnu za věrnost (5., 9. a 13. měsíc).