Nové výhody ABO programu

ABO program od 1. 2. 2019 JEŠTĚ VÝHODNĚJÍ

Staňte se členem ABO programu a získáte řadu výhod, které tento program nabízí!

 • TOP LR produkty za speciální ceny 
 • LR produkt se 4. zásilkou zcela zdarma – vybrat si můžete ze tří možností: Aloe Vera Box, Colostrum Liquid anebo Vita Active
 • 1 láhev Aloe Vera Drinking Gelu se 4. zásilkou zdarma – platí pouze u ABO ve variantách Aloe Vera Drinking Gel Med, Broskev, Sivera a Freedom
 • Jednoduchá aktivace a zacházení – snadno aktivujete online v interní sekci, doručení ABO zásilky si můžete individuálně dle svých potřeb přizpůsobovat
 • 50% sleva na 1 ks LR ZEITGARD Sérii při odběru jakékoli ABO varianty ve 12 po sobě jdoucích měsících

 

DOSTUPNÉ ABO VARIANTY

 

NOVÉ: ZEITGARD S 50% SLEVOU ZA 12MĚSÍČNÍ ÚČAST V ABO PROGRAMU

Pokud LR partner úspěšně odebere 12 ABO zásilek za sebou, získává možnost objednat si 1 ks LR ZEITGARD SÉRIE (čisticí nebo Anti-Age) s 50% SLEVOU*!
*Tato unikátní akce platí pouze jednou na partnerské číslo bez ohledu na to, kolik ABO programů má LR partner aktivovaných. 
Nárok na 50% slevu vybrané LR ZEITGARD Série získá LR partner, který odebere ABO po sobě jdoucích 12 měsíců, přičemž ABO programy může libovolně měnit dle potřeby. To znamená, že po každém ukončeném čtyřměsíčním cyklu lze aktivovat jiné z nabízených ABO programů tak, aby byla dodržena podmínka 12 na sebe navazujících měsíců.

 

NOVÉ: AUTOMATICKÉ PRODLOUŽENÍ ABO PROGRAMU

Jste pravidelným uživatelem LR produktů? Nechcete myslet na to, zda už je čas udělat další objednávku Aloe, Reishi nebo Beauty Elixiru? Díky ABO programu můžete své oblíbené produkty dlouhodobě a pravidelně odebírat za výhodné ceny.

ABO program si totiž můžete nově automaticky prodloužit. Co to znamená?

Doposud bylo možné aktivovat si ABO program pouze na dobu 4 měsíců. Po uplynutí této doby bylo nutné se znovu do ABO programu registrovat. Nyní si však můžete na našich webových stránkách aktivovat automatické prodloužení ABO programu, tzn. že ABO odebíráte dlouhodobě, dokud automatické prodloužení sami nezrušíte v nastavení. Každé 4 měsíce od nás navíc získáváte vybraný produkt ZDARMA (Aloe Vera Box, Colostrum Liquid nebo Vita Active), který lze v prvních dvou měsících měnit a tím dostávat pokaždé jiný, exkluzivní dárek. U ABO Aloe Vera Drinking Gelů kromě zvoleného produktu získáte zdarma ještě navíc 1 láhev zdarma. NOVĚ po 12 měsících účasti v ABO programu si můžete objednat jednu z LR ZEITGARD Sérií s 50% slevou.

Co to pro Vás znamená?

 • Pravidelná dodávka Vašich TOP oblíbených produktů za lepší cenu
 • Atraktivní produkt se čtvrtou zásilkou ZDARMA
 • Možnost volby dárku v prvních dvou měsících čtyřměsíční periody
 • K ABO AV DRINKING GEL s Vámi vybranou příchutí se čtvrtou zásilkou 1láhev ZDARMA
 • Po 12 měsících v ABO programu 50% sleva na 1 ks vybrané LR ZEITGARD série

 

PODMÍNKY ABO PROGRAMU

Aktivace ABO programu Vám umožňuje každý měsíc odebrat minimálně jednu variantu ABO:

 • 3 ks vybrané varianty LR LIFETAKT Aloe Vera Drinking Gelu (Broskev, Med, Sivera, Freedom)
 • 1 balení LR LIFETAKT 5in1 Beauty Elixir
 • 4 ks LR LIFETAKT Reishi plus Kapsle

a to po dobu 4 po sobě jdoucích měsíců.

Spolu se 4. zásilkou navíc získáváte LR produkt dle vlastního výběru zdarma (Aloe Vera Box, Colostrum Liquid nebo Vita Active). Pokud si aktivujete ABO ve formě LR LIFETAKT Aloe Vera Drinking Gelů, získáváte ke své 4. zásilce nejen zvolený dárek, ale také ještě 1 láhev vybrané varianty zdarma!

Zboží vybraného ABO programu (3 ks Aloe Vera Gelu, 5in1 Beauty Elixir, nebo Reishi plus Kapsle) Vám bude ode dne aktivace zasíláno po dobu 4 měsíců pravidelně 1x měsíčně, a to vždy podle následujících pravidel:

 • První zásilka po aktivaci ABO bude LR partnerovi odeslána nejpozději do 12:00 hod. dne následujícího po aktivaci.
 • Druhá, třetí a čtvrtá zásilka ABO je v termínu odeslání variabilní. Můžete si tedy zvolit, kdy Vám má být zásilka doručena, přičemž máte možnost si ji nechat zaslat od 1. do 20. (11:59 hod) dne v kalendářním měsíci. V případě, že tak neučiníte, bude vám ABO zásilka automaticky odeslána 20. dne v měsíci, a to jako samostatná zásilka.

Pro ABO objednávky platí stejné podmínky osvobození od poštovného – hranice osvobození od poštovného činí 2 500 Kč bez DPH.

V ABO programu* nejste vázáni na jeden druh ABO balíčku. Hned první aktivací si můžete zajistit odběr několika variant ABO programu, přičemž si ke každé můžete zvolit jinou variantu dárku. Stejně tak máte možnost aktivovat si další varianty ABO postupně, podle potřeby.

Zrušení ABO programu
Svou účast v ABO programu můžete kdykoli zrušit v partnerské sekci webových stránek www.LR-czech.com –> ABO program –> Deaktivace. V případě, že se z odběru ABO odhlásíte v průběhu jeho trvání, zaniká Vám nárok na získání Vámi zvoleného dárku zdarma a jste z ABO programu zvolené varianty vyškrtnut a následně již nemáte možnost si tuto variantu ABO znovu aktivovat. Za zrušení účasti LR partnera v programu ABO bude firma považovat také vrácení zásilky ABO, kterou jste si nepřevzal.
Firma LR si v případě zablokování ABO vyhrazuje právo individuálně posoudit jednotlivé případy pro novou aktivaci ABO programu.

*Společnost LR si vyhrazuje právo na změnu ABO programu.*Společnost LR si vyhrazuje právo na změnu dárků k ABO programu.

 

AKTIVACE ABO PROGRAMU

LR partneři, kteří mají v současné době aktivované ABO Mind Master, mohou pokračovat v odběru do 4 měsíců od aktivace ABO programu. Po ukončení čtyřměsíčního cyklu ABO programu Mind Master si mohou zvolit jinou platnou ABO variantu.

Stávající LR partneři si mohou program ABO aktivovat on-line po přihlášení na webové stránky www.lr-czech.com v sekci „ABO PROGRAM“, kde si vyberete ABO variantu, kterou chcete odebírat. Potvrzení o aktivaci ABO Vám zašleme e-mailem včetně informací o možnostech osvobození od poštovného.

Noví LR partneři si mohou ABO program aktivovat již při online registraci v objednávce Startovací sady, a to při výběru objednávky produktů, které si LR partner zvolil jako součást Startovací sady.

Výhody ABO Programu  Aloe Vera Drinking Gel v podobě 1 ks láhve ZDARMA se čtvrtou dodávkou platí již pro ABO aktivované od 1. 1. 2019.